Radviliškyje vyko Lietuvos vaikų karatė pirmenybės „Rytų kovotojo taurė – 2017“

Vasario 11 d. Radviliškyje vyko jau tradicinėmis tapusios Lietuvos vaikų karatė pirmenybės „Rytų kovotojo taurė – 2017“, kuriose rungėsi vaikai iki 13 metų pagal WKF taisykles.

Savo meistriškumą kata ir kumitė rungtyse parodė sportininkai iš įvairių Lietuvos karatė klubų. Radviliškio sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkai laimėjo 29 apdovanojimus ir tapo pirmi bendroje įskaitoje, pagrindinė nugalėtojų taurė vėl atiteko „Rytų kovotojas“ klubui. Pirmenybėse pasižymėję sportininkai, atstovavę sporto klubo „Rytų kovotojas“:

• KATA rungtyje 1 vietas iškovojo Gabrielė Jankūnaitė, Klaidas Kazakevičius, Matas Krūgelis, 2 vietas – Paulina Aleksiūnaitė, Meda Valiukaitė, Kornelija Žaromskytė, Ūla Smirnovaitė, Gvidas Dišlė, Matas Laukys, 3 vietas – Simona Labenskaitė, Anetė Norvaišaitė, Orestas Bintautas.
  • KUMITĖ rungtyje 1 vietas iškovojo Paulina Aleksiūnaitė, Gabrielė Jankūnaitė, Mantas Apraničius, Gvidas Dišlė, 2 vietas – Anetė Norvaišaitė, Austėja Užandenytė, Kornelija Žaromskytė, Orestas Bintautas, Gvidas Kaziukaitis, 3 vietas – Matas Laukys, Simona Labenskaitė, Ugnius Krasauskas, Pijus Macijauskas, Meda Valiukaitė, Melita Mikalevičiūtė, Valerija Teider, Vilius Čerkasas.

Gerai pasirodė ir Aurelija Šukytė, Adas Džiaugys, Nojus Džiaugys, Simas Juozapaitis, Nojus Burčic.