Darom/juosta
Patarimai, kaip išsirinkti sodo dekoracijas

Drąsiai galima sakyti, kad būtent sodas yra stebuklinga vieta: būtent ji virsta tikrų tikriausia žalumos, žiedų, kvapų bei grožio karalyste, kurioje laiką leisti būna taip malonu, jog jos net nebesinori palikti. Tačiau tam, kad sodas iš tiesų virstų grožio bei estetikos erdve, verta nepamiršti ir tam tikrų elementų, sodo dekoracijos – vienas iš jų. Jos šiandien sudaro ypač didelį pasirinkimą. Tad, štai – keli patarimai, jog išsirinkti tinkamiausią būtų lengviau.

 

Šviečiančios sodo dekoracijos – ne tik estetikos ištisą parą, bet ir praktiškos

Visas sodo dekoracijas galime skirstyti pagal įvairiausius kriterijus ir vienas jų yra apšvietimas. Belieka tik pridurti, kad būtent šviečiančios sodo dekoracijos išlieka ne tik estetiškomis ir aplinką puošia ištisą parą (sutemus lauks nuostabus vaizdas), bet ir yra labai praktiškos: apšvies jūsų sodą ar kiemą, tad tamsiuoju paros metu vaikščioti po šias erdves bus kur kas patogiau ir saugiau. Tad, jei ypač vertinate funkcionalius bei praktiškus gaminius, pirmenybę verta teikti šviečiančioms sodo dekoracijoms – jos ne tik papuoš, bet ir apšvies.

Kai kurias sodo dekoracijas galima naudoti ir namų viduje

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad kai kurios sodos dekoracijos iš tiesų gali būti naudojamos ne tik lauke, bet ir namų viduje. Taigi, belieka tik pridurti, kad tai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote gaminio, kuris puoštų ne tik jūsų namų išorę, bet ir vidų: atėjus, rudeniui, kuomet sode ar kieme praleidžiama gerokai mažiau laiko, tokią dekoraciją galima tiesiog įkurdinti namų viduje ir mėgautis jos teikiamu grožiu visą šaltąjį periodą. Taip pat kai kurias dekoracijas, pavyzdžiui, žibintus, yra ypač patogu pasiimti su savimi į gamtą.

Rinkitės pakraunamas baterijas, jei norite išlikti draugiški gamtai

Ne paslaptis ir tai, kad daugumai sodo dekoracijų yra reikalingos baterijos. Tačiau tuo atveju, jei jums rūpi gamtos išsaugojimas ir, jei norite, kad jūsų kasdienė veikla bei pasirinkimai, įskaitant ir sodo dekoravimą, būtų aplinkai draugiški procesai, pirmenybę teikite pakraunamoms baterijoms.

22-80

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode